" /> E-Posta Adresi - Hayat Nelere Gebe Bilemezsiniz - Anlamlı Hikayeler | Kingomedya

 • DOLAR
  4,7372
  % 0,15
 • EURO
  5,5003
  % 0,15
 • ALTIN
  194,8448
  % 0,03
 • BIST
  92.759,89
  % -1,88
E-Posta Adresi – Hayat Nelere Gebe Bilemezsiniz – Anlamlı Hikayeler

E-Posta Adresi – Hayat Nelere Gebe Bilemezsiniz – Anlamlı Hikayeler

e-posta-adresi-hikayesi

E-Posta Adresi – Hayat Nelere Gebe Bilemezsiniz – Anlamlı Hikayeler

Anlamlı Hikayeler, Hikayeler, İlginç Olaylar, Microsoft, E-posta adresi

Microsofta bir temizlik işçisi alınacaktır ve Adaylar görüşmeye davet edilir.Görüşmenin birinde Personel şefi kısa bir test (yer temizletme) yaptıktan sonra adaya şunu söyler:
” – İşe kabul edildin, bana e-mail adresini ver, sana başlama tarihini ve getireceğin evrakları bildireceğim.”

Adam boynu bükük bir şekilde bilgisayarının ve tabii ki e-mailinin olmadığını söyler.

Personel şefi bu durumda yaşayan birisi olarak düşünülemeyeceğini ve yaşamayan birisini de işe alamayacağını yüzüne vurur. Adam ne yapacağını bilmez ve kırgın bir şekilde ve cebinde sadece 10$ ile dışarı çıkar.Anlamlı Hikayeler, Hikayeler, İlginç Olaylar, Microsoft, E-posta adresi

Hale gidip 10 kg domates almaya karar verir , kapı kapı dolaşarak domatesleri satar ve sermayesini iki katına çıkarır. Bu işi üç kere daha yapar ve sermayesini 160 $’a yükseltir.

Artık bu şekilde yaşamını devam ettirebileceğine kanaat getirir. Her sabah evinden biraz daha erken çıkar ve daha geç döner.Anlamlı Hikayeler, Hikayeler, İlginç Olaylar, Microsoft, E-posta adresi
Her gün parasını katlamakla meşguldür. Kısa bir zaman sonra bir el arabası satın alır, daha sonra bunu bir kamyonla değiştirir. Bir süre sonra bir sevkiyat filosunun sahibidir artık. 5 yıl sonra adam ABD’nin en büyük gıda distribütörü olmuştur.
Artık ailesinin geleceğini düşünür ve bir hayat sigortasına başvurur. Görüşmenin sonunda sigortacı teklifini göndermek üzere e-mail adresini ister. Adam e-mail adresinin olmadığını söyleyince sigortacı şöyle der:

” – Çok tuhaf, bir e-mailiniz olmadan böyle bir imparatorluk kurmuşsunuz, hele bir de e-mailiniz olsaydı ne olurdunuz kim bilir..”

Adam düşünür ve şöyle cevap verir : ” – Microsoft ‘ da temizlikçi olurdum.”

Anlamlı Hikayeler, Hikayeler, İlginç Olaylar, Microsoft, E-posta adresi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Tüm yayınlarımız bilgilendirme niteliğinde olup, doktorunuza danışmadan hiçbirini uygulamanız önerilmemektedir. Kingomedya portalı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez..
Bumerang - Yazarkafe