" /> Facebook'dan Youtube'ye Karşı Alternatif Uygulama | Kingomedya

 • DOLAR
  6,1490
  % -0,05
 • EURO
  7,2289
  % -0,07
 • ALTIN
  237,0501
  % 0,01
 • BIST
  99.547,44
  % 1,59
Facebook’dan Youtube’ye Karşı Alternatif Uygulama

Facebook’dan Youtube’ye Karşı Alternatif Uygulama

Facebook’dan Youtube’ye Karşı Alternatif Uygulama – Teknoloji Haberleri

Facebook,Facebook Uygulama,Facebook Creator,Youtube ye Alternatif,Teknoloji Haberleri,Teknoloji
        Facebook, video içerik oluşturucularını YouTube’dan uzak tutmayı amaçlayan en yeni girişiminde, sadece onlar için bir uygulama yayınladı. Buna Facebook Creator adı veriliyor ve video akışı, Öyküleri güncelleme ve Facebook’un çeşitli platformlarında insanların ileti gönderebilmesi için bir sürü araç bulunuyor.

        Facebook’un Facebook Sayfalarını yöneten insanlara uzun süredir bir uygulaması vardı ve bu tür bir topluluk oluşturma işini de yapan ünlüler için bir uygulama vardı. Aslında, Facebook Creator aslında sadece Facebook Mentions olarak adlandırılan bu uygulamanın güncellenmiş ve yeniden markalanmış bir versiyonudur (ve hala App Store’da bu şekilde takılıp kaldıkları görünmektedir), ancak şimdi herkese açıktır.

 “Canlı yayın özellikleri ve iletişim merkezi” 

       İçerik Oluşturucu uygulamasına iki ana çizim var. Birincisi, Facebook Live için bazı özel özellikler içerir. Bunu kullanan herkes özel introlar oluşturabilir ve çıkışlar, başkalarının bağlantıyı görmesi ve izlemeye başlamasının yanı sıra etkileşimli çıkartmalar ve özel bir video çerçevesi ekleme özelliği de olduğu gibi özellikle kullanışlıdır. Uygulama aynı zamanda fotoğrafları alıp düzenler ve onları Facebook Öyküleri ve diğer platformlara gönderebilir (bunun Instagram’ı içeriyor olmasının net olmadığı bir gerçek, ancak gerçekten olması gerekir).

İkinci büyük çizgi iletişimdir. Uygulama, Facebook ve Instagram’daki yorumlar ve Messenger’dan gelen iletiler için birleşik bir gelen kutusu oluşturur; böylece, kullanıcılara yanıt vermek için farklı uygulamalar arasında zıplama yapmak zorunda kalmazsınız.
 Facebook,Facebook Uygulama,Facebook Creator,Youtube ye Alternatif,Teknoloji Haberleri,Teknoloji
       Uygulama, Facebook’un hizmetleri içindeki olası tüm mesajlaşma vektörlerini kapsamıyor gibi görünse de, kullanışlı bir başlangıç ​​gibi görünüyor.

Son olarak, analizler de var, bu nedenle sayfasının Facebook’un en yeni algoritma değişikliğini başarıyla kazanıp kazanmadıklarını merak eden sayfa yöneticileri analizler doğrultusunda kolay bir şekilde güncellemeler yapabilecek. Uygulama hemen iOS’ta sunuluyor ve “önümüzdeki aylarda” Android’e gelmesi bekleniyor.

Uygulama, zaten bu işleri yapan insanlar için kullanışlı geliyor. Ancak daha büyük hikaye, Facebook’un bağımsız vlogger topluluğu umurunda olduğunu göstermeye çalıştığı şeklinde olabilir. Facebook youtube ye karşı bir atılımda bulunarak bu piyasa da var olduğunu ispatlamaya çalışıyor. Bir uygulama aniden bir şeyler değiştiremeyecek, ancak devam eden bir taahhüt, insanları kazanmaya yardımcı olabilir.
Facebook,Facebook Uygulama,Facebook Creator,Youtube ye Alternatif,Teknoloji Haberleri,Teknoloji

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Teknoloji Haberleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sitemizdeki tüm yayınlar bilgilendirme niteliğinde olup tavsiye değildir, kingomedya.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Doktorunuza danışmadan hiçbir uygulama yapmayınız. Uygulama yapanlar sorumluluğu üstlenmiş olarak kabul edilirler. Cilt bakımı, Sağlık, Cilt Güzelliği