" /> Google Asistan İle Sesli Duyurular Hayatımıza Giriyor.-Teknoloji Haberleri | Kingomedya

 • DOLAR
  6,2000
  % 0,07
 • EURO
  7,3227
  % 0,10
 • ALTIN
  240,3676
  % 0,03
 • BIST
  96.121,10
  % -0,50
Google Asistan İle Sesli Duyurular Hayatımıza Giriyor.-Teknoloji Haberleri

Google Asistan İle Sesli Duyurular Hayatımıza Giriyor.-Teknoloji Haberleri

google asistan
Teknoloji Haberleri

Google Asistan İle Sesli Duyurular Hayatımıza Giriyor.-Teknoloji Haberleri

     Geçen ay Google, Google Assistant’lı kullanıcıların Google Ana Sayfa cihazlarıyla mesaj yayınlayabileceğini ve şu an bu özelliğin kullanılabilir olduğunu bildirdi. Google, Ev cihazlarınızı apartmanınızdaki veya evinizdeki (veya iş arkadaşlarınızdan nefret ederseniz, ofisinizde) interkom sistemi olarak kullanmanıza izin verecek bir güncellemeyi uygulamaya başladı.

      Akıllı telefonunuzdan, evinizdeki Google Asistanın etkin olduğu tüm hoparlörlere mesajlar gönderebilmek için Google Asistan’ı kullanabilirsiniz. Örneğin ev halkına akşam yemeği için vaktini duyurmak gibi belirli komutlarla Asistan her hoparlörde akşam yemeği çanını çalar ya da siz canlı olarak bir radyo frekansı gibi yayın yapabilirsiniz. Yayın yapmak için evde olmanız bile gerekmez.
Google Asistan Sesli Duyurular , Google Asistant, Google Yayınları, teknoloji, Teknoloji Haberleri,
     Bu özellik, hoş bir dokunuş olan bir hücre bağlantısıyla her yerden çalışıyor. Bu özelliği etkinleştirmek için, “OK Google, yayın” butonuna basın duyurunuzu yapın anında hesabınıza bağlı her hoparlör mesajınızı yayınlasın. Her şey bu kadar basit. Google, güncellemenin şimdi ABD, Avustralya, Kanada ve İngiltere’ye yayılıyor diyor.
 teknoloji, Teknoloji Haberleri,
    Bu yeniliklerle oluşan kolaylıklar, sesinizi kaydedip belirli saatlerde planlanan tüm etkinlikleri direk canlı ses duyurusu ile tüm ilgili kişilerle paylaşabilmek,
    Rutin faaliyetleri hatırlatıcı eklemek ve eğlenceli seslerle hatırlatmasını sağlamak(Aynı anda birden çok kişiye)

    Google yıllardır kişisel kullanıcılar ve kurumsal kullanıcılar yararına uygulamalar üretmekte ve sürekli hayatımızı kolaylaştırmaktadır.Artık günümüzde planlanan işlerin zamanında yapılması, hayatın bir planlama içerisinde zamanla yarışılarak yapılması insani hataların minimize edilmesi gerekmektedir.Bu uygulamanında bu ihtiyaca yönelik olduğunu düşünüyorum.Umarım en kısa sürede Türkiye’de de kullanıma başlar, katkısı olacağını düşünüyorum.


teknoloji, Teknoloji Haberleri,

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Teknoloji Haberleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sitemizdeki tüm yayınlar bilgilendirme niteliğinde olup tavsiye değildir, kingomedya.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Doktorunuza danışmadan hiçbir uygulama yapmayınız. Uygulama yapanlar sorumluluğu üstlenmiş olarak kabul edilirler. Cilt bakımı, Sağlık, Cilt Güzelliği