Bikini Modelleri 2018 Top 10 Listesi | Güncel

Bikini modelleri 2018 Top 10 listemizi sizler için yayınlıyoruz. Yaz dönemi geldi geçiyor, yarısı geçti gibi görülebilir. Tatilinize devam ediyorsanız eğer ya da henüz tatile çıkmayı düşünüyorsanız; bu Bikini Modelleri 2018 top 10 liste tam size göre. Bu liste size bir rehber olabilir, siz de tatilinizde fark yaratabilirsiniz. Unutmayın farklı olmak, trend olmak öz güveninizi en üst seviyeye çıkarır. Biraz şımarmak sizinde hakkınız.. Neyse uzun lafın kısası buyrun Bikini Modelleri 2018 top 10 listemizi okumaya başlayın.

Bikini Modelleri 2018 Top 10

Bikini Modelleri 2018 ; EMİLY RATAJKOWSKİ

Entourage ve Ben Affleck’in Gone Girl filmindeki rollerinden sonra TV’den ve büyük ekrandan Emily’yi tanıyabilirsiniz. ICarly Nickelodeon günlerinden uzaklaşan büyük bir adım olan Emily, çoğunlukla bikini bedeniyle tanınıyor. Bottega Venetta’nın Milano moda haftasında düzenlediği son podyum görünümü, bu 26 yıllık güzelliğin tek yolunun ortaya çıkması anlamına geliyor. Emily Ratajkowski 17 milyon takipçi listesiyle başarılı bir fenomen.

İnstagram adresi ; @emrata

bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

Bikini Modelleri 2018 ; ROSE BERTRAM

Belçikalı bikini modeli Rose Bertram, Sports Illustrated ve GQ Magazine’de yaptığı görüntülerle ünlüdür. İlk büyük işi, hoparlör markası Jambox için ünlü moda fotoğrafçısı Juergen Teller’dı. Bu Belçika güzelliğini fark etti ve oradan L’Oreal, Primark ve H & M ile diğer büyük marka isimleri arasında çalıştı. “Bana asla büyük işler yapamayacağımı söylediler, çünkü yeterince uzun olmadığımı, çok sıska yüksek moda vücut tipine sahip olmadığımı düşünüyorlardı. Modanın değiştiğini söyleyebiliriz ancak aslında her şey kişinin kendisiyle alakalı. İsteyen başarır”. bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

İnstagram takipçi sayısı ; 745k

İnstagram adresi ; @rose_bertram

Bikini Modelleri 2018 ; BARBARA PALVİN

Barbara Palvin’in neden ilk 10 bikini modelleri listemize girdiği oldukça açık, sadece ona bak! Barbara Palvin oldukça zarif bir model olmasının yanında Justin Bieber ile olan yakınlığıyla daha çok tanınıyor.

İnstagram Takipçisi ; 6,7 milyon

İnstagram Adresi : @realbarbarapalvin

bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

Bikini Modelleri 2018 ; SOMMER RAY

En iyi bir fitness modeli olarak bilinen Sommer Ray’ın tüm doğru yerlerde eğrileri olan bir bikini içinde harika görünmesi yadsınamaz. İlk yarışmasına, 16 yaşında babasının tasarımıyla katıldı. 5 ft 6’da Petite ”Sommer’e hazırladığı günlük egzersiz rutinlerini ve fitness videolarını sergilediği 872.000’den fazla aboneye katılabilirsiniz. Ana özellik? Onun poposu. Poposu sayesinde bikini modelleri dünyasında bir yer kazandı.

İnstagram Takipçi Sayısı : 16,9 milyon

İnstagram Adresi : @sommerray

Sarmadı mı !! Editör Önerisi : Türkiye’nin En Güzel Kadın Oyuncusu Listesi

Bikini Modelleri 2018 ; SOPHİA MİACOVA

Meksika ve Fransızların mirası dahil olmak üzere, Sophia Miacova eşsiz bir güzelliğe sahiptir. İlk olarak şöhret sahnesine bir Vine fenomeni olarak adım atıyor ve onun mizahı Sophia’nın bikini modelleri bedeniyle tanınıyor, hikaye tam da bu. Büyük bir hayvansever olması, Sophia’ya taşındıktan sonra vegan hale geldi ve Ghandi’nin “bir ulusun büyüklüğü ve ahlaki ilerlemesi, hayvanlarının muamelesiyle yargılanabilir.”  felsefesini özümsedi. O gerçekten bir melek.. bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

İnstagram Takipçi Sayısı : 3,7 milyon

İnstagram Adresi : @sophiamiacova

Bikini Modelleri 2018 ; GİGİ HADİD

Gigi Hadid bir takma adıdır ve bu dünyada kendisinin duymadığı tek bir kişi kalmamış olabilir. Gigi (gerçek adı Jelena Noura Hadid) Tommy Hilfiger, Fendi, Jeremy Scott ve Tom Ford gibi dev isimler için şovlarda yürüdü ve henüz durmaya pek niyeti yok gibi görünüyor. Gigi, diğer pist modellerine ve modelin beklediği olumlu feminist mesajlara kıyasla daha “düzgün vücutlu” vücut estetiği ile bilinir. bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

İnstagram Takipçi Sayısı : 35 milyon

İnstagram Adresi : gigihadid

bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

Bikini Modelleri 2018 ; SARA SAMPAİO

Victoria’s Secret Angel ve büyük hayvan sever Sara Sampaio, güzel özellikleri, harika bacakları ve sıcak bikini modelleri bodlerinden daha çok bilinir. Portekiz’in eteklerinde yetişen Sara, kısa boylu Victoria’s Secret modellerinden biri. Sara en sportif bedene sahip olma konusundaki kararlı. Spor Resimli Mayo Yarışması’nın Yılın Rookie’sini 2014 yılında kazandı. O, formda kalmak için Pilates, boksu seviyor ve karatede kahverengi bir kemeri var. Badass!

İnstagram Takipçi Sayısı : 5,8 milyon

İnstagram Adresi : @saraampaio

Bikini Modelleri 2018 ; CHANEL IMAN

Bikini modelleri listemizde yer alan ikinci Victoria’s Secret Angel, Chanel Iman da ünlü rapçi A $ AP ROCKY ile gerçekleştirdiği nişan ile tanınır. Balenciaga ve Stella McCartney gibi iki büyük podyumda bu uzun bacaklı güzelliği ile büyüleyici yürüyüşler gerçekleştirdi. Ayrıca Vogue’un 2000’lerin en büyük 30 modelinde açıklandı. bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

İnstagram Takipçi Sayısı : 1,4 Milyon

İnstagram Adresi :@chaneliman

bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

Bikini Modelleri 2018 ; DEMİ ROSE

İngiliz modeli Demi ‘internetin gücü ile şöhrete kavuştu. Instagram’da sayılan etkileyici bir 5.4 milyon ile Demi’nin kariyeri oldukça yüksek. FHM ve Nuts dergisinin kapağındaydı ve  rapçi Tyga’nın yeni sevgilisi olduğunu söylüyor. Demi, modelleme kariyerine odaklanmak için Güzellik Terapisi dalından mezun oldu. En sıcak bikini modellerinin arasında yaşamak, onun çılgın kum saati eğrileri ona büyük bir avantaj sağlıyor. bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

İnstagram Takipçi Sayısı : 5,4 Milyon

İnstagram Adresi :@demirosemawby

Bikini Modelleri 2018 ; GABBY EPSTEİN

Avustralya’daki ev turumuzda yükselen Aussie Instagram yıldızı 15 yaşında modellik yapmaya başladı.. Fitness ürünleri markası Women Best’in önceki yüzü olarak, aynı zamanda Young & Reckless marka giyim markası için de rol aldığı görülmüştür. Gabby, kendisinin Instagram üzerinde bir selfie göndererek 4 gün manken olarak çalışarak kazandığından daha fazla para kazandığını söyledi. Aşağıdaki adamlarımızı inşa etme zamanı!

İnstagram Takipçi Sayısı : 1,7 Milyon

İnstagram Adresi :@gabbyepstein

bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018

Bikini Modelleri 2018 ; ASHLEY GRAHAM

Amerikalı model dönüşlü iş kadını Ashley Graham, vücudunun her santimini kucaklayarak endüstri standartlarını kırıyor. Vücut kabulü için aktif bir savunucu olan Ashley, sadece Vogue, Harper’s Bazaar, Glamour ve Sports Illustrated’ın (birkaç isim) kapaklarında yer almakla kalmadı, aynı zamanda All for Swiming for ve Addition Elle gibi markalarla da işbirliği yaptı. Dünya onun karşı konulmaz güven ve baştan çıkarıcı eğrilerine aşık oldu ve biz de var.

İnstagram Takipçi Sayısı : 6,2 Milyon

İnstagram Adresi :@theashleygraham

Bikini modelleri 2018 Top 10 listemizi sizler için yayınladık. Umarım beğenirsiniz. Dünyaca bilinen bikini modelleri aynı zamanda  çok takipçisi olan instagram fenomenleri, dilerseniz onların tavsiyelerinden de yararlanabilirsiniz. Hangisi daha güzel yorumlarınızı bekliyoruz.

bikini modelleri, bikini modelleri 2018, bikini manken, model fenomenler, bikini 2018