Imex Sivilce Kremi, Sivilceye Kesin Çözüm

Imex Sivilce Kremi

Imex Sivilce Kremi bu yazımızda sivilce sahibi ve sivilceler yüzünden mutsuz olan tüm arkadaşlarımıza tanıtacağımız kremin adı. Imex sivilce kremi sivilceye kesin çözüm olabilecek kremlerden en çok bilineni ve tavsiye edilenidir.

Mutsuz ve çaresiz hissediyor olabilirsiniz, ancak sivilce de hayatımızın belli dönemlerinde hepimizin yaşayacağı bir problem. Sivilceye çözüm mü? Yüzlerce krem var, maske var deneyebileceğiniz. Bizde sizlere rehberlik etmek için varız. Yayınlarımızda yer alan tüm tarifler ya da öneriler denenmiş ve deneyenler tarafından iyi yönde yorum almış yayınlardır. Neyse bu yazımızda sizlerle Imex sivilce kremi nedir,  Imex sivilce kremi ne için kullanılır, Imex sivilce kremi kullananlar yorumları nelerdir, Imex sivilce kremi nasıl uygulanır, yan etkileri nelerdir ve fiyatı şeklinde geniş soru listenize cevaplar vermeye çalışacağız.

Sivilce belki de insanlığın en sıkıcı cilt problemlerinden bir tanesidir. Hepimiz görüntümüze önem veririz. Sağlıklı bir cilt sahibi ve özgüveni yüksek bir birey olmak isteriz. Nerden biliyoruz bunu; sosyal medyada, arama motorlarında sivilcelerden kurtulmak için binlerce insan sıkı bir araştırma yaparlar. İmex sivilce kremi tam da bu araştırmalar sonucu ortaya çıkar. Doktorların ve kullananların sıklıkla önerdiği Imex sivilce kremi nedir sorusunun cevabını verelim hemen..

Imex krem ya da Imex merhem var olan ya da var olmaya başlayan sivilceleri yok etmek için kullanılan bir sivilce tedavisi ürünüdür. İltihaplı sivilceleri kurutmak amacıyla doktorlar tarafından sivilce tedavisinde sıklıkla hastalara tavsiye edilir.

Imex sivilce kremi nedir

Imex sivilce kremi antibiyotik özelliğe sahiptir. Yapısı ve kıvamı baz alınırsa fondötene benzer ve kapatıcılık özelliğinin yanında kremin rengi gerçek anlamda fondöteni anımsatır. Açık bir cilt renginiz var ise gündüzleri de kullanabilirsiniz. Esmer tenli biriyseniz o zaman geceleri yatmadan önce İmex Sivilce Kremi kullanabilirsiniz. Fondöten ile sürülme şeklide aynıdır. Yüzünüze fondöten sürer gibi sürebilirsiniz. Sivilcelerden kurtulmak için Imex Sivilce Kremini seçerseniz ilacın etkisini görmeseniz bile hemen pes etmeden uygulamaya devam etmelisiniz. Imex Sivilce Kremi tedaviye başladığınız andan itibaren 1 ayın sonunda etkisini hissettirecek farkını gösterecektir.

Imex Sivilce Kremi ne için kullanılır

Imex Sivilce Kremi sivilce içerisine nüfuz eder ve iç iltihabı kurutarak sivilceyi yok eder. Bu etkisi ile Imex sivilce kremi hem sivilce oluşumunu engeller, hem de oluşanların yok olmasını sağlar. Tedavi esnasında fondöten gibi sivilce görünümünü de azaltır. Imex ile sivilce tedavisi uygulamayı düşünürseniz  dikkat etmeniz gereken nokta cildinizde Imex bulunurken güneş ışığından uzak durmalısınız. Aksi halde cildinizde siyah lekeler oluşabilir. Leke oluşumuna neden olmaması için en doğru tercih Imex sivilce kremini gece uygulamaktır. Peki Imex krem nedir, ne için kullanılır anladık ta Imex sivilce kremi nasıl uygulanır sorusunu cevaplayalım.

Editör Önerisi : Acnelyse Sivilce Kremi Nedir

İmex Sivilce Kremi Nasıl Uygulanır?

Imex Kremi temiz cildinize uygulamalısınız. Önce cildimizi güzelce temizliyoruz. Sivilceli alan üzerine sanki fondöten sürüyormuşuz gibi az miktar Imex alarak masajla yediriyoruz.  Bu uygulamayı her gece yatmadan önce tekrarlamamız halinde başarı oranımız daha yüksek olacaktır. Imex Sivilce Kremini sivilce, akne oluşumu gösteren bölgeye sürdüğümüzde Fondöten sürmüşüz nahoş görüntüyü engelleyebilir daha düzgün bir cilt görünümü elde edebiliriz. İmex sivilce kremi nasıl uygulanır sorusunun cevabı da çok basit geldi değil mi, tek yapmanız gereken sabırla disiplinli bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

 • Imex  Kremi uygulama sürenizi 14 güne ayarlayın.
 • 7 günlük ara verin (Bu yedi gün içinde herhangi bir sivilce ilacı kullanmamaya özen gösterin)
 • Yedi gün sonra kaldığınız yerden devam edin.
 • Gündüzleri Imex kullandıysanız güneş ışığından kaçının ve cildinizi koruyun.

Imex ile Sivilce tedavisi cildinizin yapısına ve bünyenize göre süre olarak değişkenlik göstermektedir. Sahip olduğunuz hastalıklar, yaşınız ve cilt tipinize göre değişkenlik gösterse de ortalama 1 ay içerisinde Imex sivilce tedavisinde etki gösterecektir. Cilt doktorunuza danışarak kullanmanız tavsiye edilir. Sonuç alınamadığı takdirde doktorunuz sizin için uygun başka bir sivilce tedavisi programı oluşturacaktır. Imex Sivilce kremi gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Imex Sivilce Kremi

Imex Kremin Yan Etkileri

Tüm ilaçların kremlerin sahip olduğu gibi İmex sivilce kremi de görülme olasılığı çok düşük yan etkilere sahiptir.

Imex kremin yan etkileri ise;

 • Ciltte kızarıklık ve şişilik oluşması
 • Ağrı hissetme
 • Kaşıntı ve yanma hissi
 • Ciltte kuruluk oluşması
 • Saç kökleri başta olmak üzere cilt deri renginde açılma oluşması

Imex Sivilce Kremi Fiyatı

Imex Sivilce Kreminin fiyatı reçetesiz 45 TL reçeteli 28,31 TL’dir. Imex sivilce kremini reçetesiz de alabilirsiniz.

IMEX 20 gr merhem 2018 YILI FİYATLARI
Etken Madde Tetrasiklin Hcl 28.31 TL
Geri Ödeme Kodu A03753
Reçete Durumu Reçeteli Satılır
İthal / İmal İthal [ Ref.Ülke :Almanya ]
Ruhsat Sahibi Firma Assos İlaç, Kimya, Gıda Ürünleri Üretim ve Tic. Ltd. Şti.

Imex Krem Kullananlar

Imex krem kullanan arkadaşlar krem hakkında yaptıkları yorumlarda Imex krem sivilceler karşı etkisinin çok fazla olduğundan bahsetmektedirler. Imex krem kullananlar sivilceleri kurutarak yok eden bu kremin aynı fondöten gibi kapatıcı etkisi olması sebebiyle tercih ettiklerini belirtmekteler. Imex krem kurutucu etkisi bulunmaktadır ve kesinlikle cildi nemli tutmaya özen gösterilmelidir.

Imex Krem Kullananlar Yorumları

Imex krem kullananlar neler diyorlar bir göz atalım..

 • Kesinlikle tavsiye ederim. Imex kremi 4 haftadır kullanıyorum yüzümde 1-2 sorun harici hiç sivilce kalmadı diyebilirim. Imex sivilceye etkisi çok iyi oldu..
 • Sivilcelerim geçti ama siyah noktalar oluştu. Kremden dolayımı bilmiyorum ama gerçekten benim için sivilceye kesin çözüm Imex krem 🙂
 • Eczaneden arkadaşım tavsiyesi üzerine aldım. Gerçekten iyi ki almışım diyebilirim.  Yüzüm sivilceden görünmüyordu insan içine çıkmaya utanırdım. Imex krem sivilceye etkisini gösterdi.
 • Sivilceye iyi geliyor. Bende sivilce tedavisi için kullandım ve başarı sağladım ama siyah noktalar çoğaldı.
 • Siyah noktalarda artış oldu kremi kullandığımdan beri. Olumlu sonuçlar aldım yüzüm sivilceden görünmüyordu ve şu an sivilce yok oldu, artık eskisi gibi bir derdim yok.
 • Ben geçen sene kullandım. İzleri geçiriyor ama devam etmedim. 1 ay tam kullandım kullanmadım ama işe yarıyor keşke devam etseymişim yüzüm şimdi leke doldu. Tekrar almayı düşünüyorum. Doktor tavsiyesi ile Imex Krem almıştım.
 • 1 hafta düzenli kullanın sabah akşam iyice yedirin sonra yüzünüzü fazla ellemeyin sonuç başarılı olacak sabredin ve görün.
 • Fondöten renginde olması ve sürüldüğünde kalıp gibi durmaması benim için çok cezbediciydi. Kullandım ve Imex sivilceye son verdi. )

Imex krem kullananlar yorumları resmi alışveriş sitesinden alınmıştır.

Imex krem soru cevap

Imex krem kortizonlu mu

Hayır Imex krem kortizon içermiyor.

Imex krem lekelere iyi geliyor mu

Malesef, Imex krem bakterileri kurutarak sivilceleri yok eder, lekeleri gizlese de yok etmez.

Imex krem siyah noktalara iyi geliyor mu

Malesef Imex krem akne oluşumunu önler, var olanları kurutur, ancak siyah nokta oluşumunu arttırdığını söyleyen çok Imex kullanan var.

Imex sivilce kremi

Imex krem nasıl temizlenir

Sabunlu ılık su ile cildinizi tahriş etmeden temizleyebilirsiniz.

Imex krem günde kaç defa kullanılır

1 ila 3 kez arasında kullanımı uygun olabilir ancak yine doktorunuzun ya da eczacınız sizin için en doğru Imex kullanımı dozunu belirleyecektir.

Imex krem yüzde ne kadar kalmalı 

Imex sivilce kremini uygulayın ve bir daha ki kullanım öncesi güzelce temizleyin.

İmex krem yüzde kaç saat kalmalı

Imex krem kesinlikle temiz cilde sürülmeli ve tam etki göstermesi için en az 2 saat kalmalıdır.

Imex Krem Prospektüs

Imex krem prospektüs bilgileri krem kutusu içerisinde yer alır. Prospektüs bilgilerini kesinlikle okumayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Imex prospektüs bilgilerinde ımex nedir, ımex ne işe yarar, ımex kullanım şekli ve yan etkileri en doğru ve güncel şekilde yer almaktadır.

Bu yazımızda sizlerle Imex sivilce kremi nedir,  Imex sivilce kremi ne için kullanılır, Imex sivilce kremi kullananlar yorumları nelerdir, Imex sivilce kremi nasıl uygulanır, yan etkileri nelerdir ve fiyatı şeklinde geniş soru listenize cevaplar vermeye çalıştık. Yorumları alalım.