Kırışıklık Kremi Önerileri En İyi 10 – Kırışıklık Giderici Kremler

Kırışıklık Kremi 

Yaşlanmak demek kırış kırış görünmek demek değildir. Elbette yaşımız ilerledikçe vücudumuzda bazı görünümsel değişiklikler olacaktır ama belki 60 yaşından sonra. 30 yaşında 65 yaşında gibi görünmek istemeyiz değil mi? Aslına bakarsanız 18 de olsak 80 de olsak bizi yaşlı gösteren en önemli cilt kusurları kırışıklıklardır. Kırışıklıklardan kurtulmak için en önemli çözüm kırışıklık giderici krem kullanarak sağlanır. Geç kalınmış durumlarda kırışıklık giderici krem işe yaramaz ve operasyonlar gerekir. Kırışıklık kremi tavsiye , sizler için en iyi kırışıklık giderici krem listemize haydi hep birlikte göz atalım.

Kırışıklık kremi önerileri yazımız ile sizlere denenmiş ve başarılı sonuç alınmış en iyi 10 yaşlanma karşıtı krem tanıtacağız. Kısaca bilgilendirmeler yapacağız ve kırışıklık kremi işe yarar mı, kırışıklık kremi yaşlanmayı geciktirir mi, yaşlanma karşıtı kremler nasıl kullanılır, kırışıklık kremi kullananlar gibi sorularınıza yanıtlar vermeye çalışacağız.

1 – Coenzyme Q10 Kırışıklık Kremi̇ – Kırışıklık Giderici

50,00

Coenzyme Q10 Kırışıklık Kremi̇

DHC’den gelen bu muhteşem kırışıklı kremi olmadan nasıl yaşadık? Yaşlanma karşıtı Coenzyme Q10 kırışıklık kremi antioksidanca zengin jel kremdir. Hızlı bir şekilde güçlü bileşenlerini cilde empoze eder. C vitamini ve papatya özü daha aydınlık bir cilt için parlaklık sağlarken esnekliği artırır.

Coenzyme Q10 Kırışıklık Kremi hyaluronic acid, Co Enzyme Q10, Allantoin, Serine,Arginine, gibi önemli maddeler içermektedir. Ciltte oluşabilecek kırışıklıklara karşı önemli bir koruyucu olan Coenzyme krem özel formüle sahiptir.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

Editör Önerisi ; Leke Kremi Önerileri – Kingomedya

2 . Olay Regenerist Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

36,29 Tl

Bu kırışıklık kremi, kırışıklıklara karşı çok etkildir, adeta kırışıklık düşmanıdır diyebiliriz. Hyaluronik asit, B vitamini ve amino-peptidlerin bir karışımı ile hızlı etki sağlayan formülü kırışıklıkları anında azaltmaya başlar. Yaşlanma karşıtı etkisi tüm kullananlar tarafından onaylanmıştır. Fiyat olarak da uygun olan karışıklık giderici krem tavsiye edilmektedir.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

235 Tl

Kestane özü ve soya içeren formülü sayesinde cildi güçlendirir. Yoğunluğunu arttırır ve kırışıklığı azaltır. Kırışıklık karşıtı krem kırışıklıkları gidermek için de kullanılabilir. Cildi sıkılaştırır ve ciltteki sıkılığın kaybolmasını engeller. Bu krem C ve E vitamini içermesinin yanında meyve özleri de içermektedir. İçeriğinde bulunan bu maddeler sayesinde, cildinizi ferahlatırken yorgun görünüme karşı savaşır. Dilerseniz bu krem nemlendirici olarak da kullanabilirsiniz, etkili olacaktır.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

274,89 Tl

Lancome kırışıklık kremi yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı savaşır. Özel formülü ile cildin kırışmasını geciktirir. Lancome kırışıklık kremi, SPF 15 sayesinde cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı da korur. Kullanımından itibaren 3 gün sonra daha temiz bir cilde sahip olmanızı sağlar ve cildinizde çok kısa sürede pürüzsüzlük sağlar. Cildinizi her kullanımda daha parlak ve canlı gösteren bu krem günlük kullanıma da uygundur.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

361,00 Tl

Kırışıklık giderici özelliği yüksek olan Clarnis bakım kremi, normal ve karma ciltlere uygunluğuyla bilinir. 30 yaş ve üzeri kişiler bu kremi kullanabilir. Bu ürün, gün boyunca cilde çok yoğun anti-oksidan etkisi sağlar. En doğru kullanım şekli ise ; sabahları temiz cilde uygulanmasıdır. Clarnis bakım kremi uygulandığı anda cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırırken düzenli kullanım ile ciltteki elastikiyeti arttırarak ilk kırışıklıkları önler.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

34,90

Loreal Revitalift kırışıklık kremi ciltteki kırışıklık ve sarkmalara gözle görülür şekilde etki eder. Kaş altlarındaki kırışıklık ve alın üzerinde bulunan çizgilere karşı savaşan Loreal bakım kremi çok etkilidir. Gece boyunca cilt onarımı sağlar ve cildinizdeki doku düzensizliklerine karşı bir savunma oluşturarak cildinizi korur. İçeriğinde bulunan aktif bileşenler aşağıdan yukarıya uygulamanız halinde yüz hatlarınızı belirginleştirir.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

69,48

Avene Eluage Kırışıklık Kremi ciltteki derin kırışıklıklara etki etmesiyle bilinir. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu krem cildinizin pürüzsüzleştirir ve yumuşak bir cilt oluşmasını sağlar. Çok etkin formülü sayesinde nemlendirirken sıkılaştırırken düzenli kullanımda kırışıklık belirtilerini en aza indirir, önler.

 • Yaşlanma karşıtı aktif içeriği ile derin kırışıklıkları pürüzsüzleştirir, cildi nemlendirir ve sıkılık kazandırır.
 • Avene termal su açısından zengin ve pürüzsüz yapıya ve hoş kokuya sahiptir. İçeriğindeki Physiolift jour emulsion, karma-normal ciltlerde yumuşak bir his, mat bir görünüm bırakır
 • Nasıl kullanılır derseniz ; Sabahları yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulamanız önerilir. Cildinizi temizlemeden uygulamayınız.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

8 – La Roche Posay Redermic Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

134,50

Bu krem genel olarak 30 yaş ve üstü kişilerin kullanımına uygundur. La Roche Kırışıklık kremi, yüzdeki kırışıklıklara karşı savaşırken aynı zamanda koyu lekeleri azaltır ve cilt tonunu büyük ölçüde eşitler. İnce yapısı sayesinde hızla emilir ve yağlı bir his bırakmaması özelliği ile büyüleyici iken cildinize kazandırdığı aydınlık ve berrak görünüm ile klasını konuşturur. Paraben içermez ve hipoalerjik yapısı sayesinde hormonal dengelerin değişmesiyle oluşan kırışık görünüme karşı savaşır.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

321,00

Bu krem nemlendirici krem kategorisinde olmasına rağmen cildiniz için 3 faydası bulunur;

 • Ciltteki kırışıkları giderir
 • Cilt yapısını eşitler, cilt tonunu dengeler
 • Aydınlık bir görünüm sağlar

Ölmezotu, çayır papatyası ve C vitamini türevleri içeren formülü ile cilt tonunuzu eşitler daha sağlıklı ve genç bir görünüm sağlar. L’Occitane markasına ait bu kırışıklık kremi, kırışıklıklarınızı hızlı bir şekilde azaltır ve aynı zamanda size daha sıkı bir cilt sağlar.

Kırışıklık Kremi – Kırışıklık Giderici

33,30

Cildinizde gençliğin göstergesi 11 işareti canlandırır. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılması önerilen bu krem günlük kullanıma uygundur. Günlük kullanımına özen gösterilmesi halinde Diadermine Kırışıklık Kremi kırışıklık giderici özelliği ile kırışıklıkları yok eder, yüzünüzdeki ince çizgilerin görünümünü azaltır. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla tercih edebileceği bu ürünü,  kullanmadan önce yüz ve boyun bölgenizi yeterince temizlemelisiniz. Ardından ince bir tabaka halinde Diadermine Kırışıklık Serumunu cildinize yayabilirsiniz.

Soru Cevap

Kırışıklık kremi işe yarar mı

Kırışıklık oluşmasının nedeni aslında vücudumuzun belli bölgelerinin yeterince nemlendirilmemesi ve zamanla vücuttaki suyun azalması ile cilt kuruluğunun artmasıdır. Sık sık nemlendirici kullanmanız cildinizi temiz tutmanız kırışıklık oluşumunu önler. Kırışıklık oluştuysa ya da oluşabileceğini hissediyorsanız kırışıklık kremi kullanmalısınız. Kırışıklık giderici krem işe yarar mı sorusunun cevabı evet. Kırışıklık giderici krem tavsiye yazımız size rehber olacaktır.

Kırışıklık kremi yaşlanmayı geciktirir mi

Kırışıklık kremi yaşlanmayı elbette geciktirmez ancak ciltte oluşacak yaşlılık görünümünü yok eder ya da azaltır. Yaşlanırsınız ama genç görünürsünüz. Yıllara inat yıllanmış şarap gibi pırıl pırıl ışıl ışıl görünürsünüz 🙂

Kırışıklık Kremi Kullananlar

 • Kırışıklık kremi sağladığı ana etkilerden biri cilt nemlendirmesidir. Bazı ürünler de cildin yapısı üzerinde olumlu bir etkiye sahip gibi görünmektedir. On yıllardır kırışıklık kremi kullanan hastaları takip ettikten sonra, ciltte net bir fayda göründüğü gibi yorumda bulunabilirim, ancak bu sadece benim kendi öznel görüşüm.
 • İlk olarak, yaşlanmanın gerçekten ne anlama geldiğini anlamalıyız. İki çeşit yaşlanma vardır. Yani içsel ve dışsal yaşlanma. İçsel yaşlanma, zamana bağlı olarak ortaya çıkan kronolojik yaşlanma sürecidir. Öte yandan dışsal yaşlanma, cildinizi etkileyen dış faktörlerden kaynaklanır. Örneğin, içsel yaşlanma faktörleri etnisite, Anatomik varyasyonlar ve Hormonal değişimlerdir. Dış kaynaklı yaşlanma faktörleri Ortam koşulları, İlaçlar, Sigara ve Güneş ışığına maruz kalmadır. İçsel yaşlanma kontrol edilemez, ancak dışsal yaşlanma, yaşlanma karşıtı krem ​​yardımıyla maruz kalmadan ve korunmadan kaçınılabilir. Yaşlanma karşıtı kremin her kullanıcısı anlaması gereken ilk ve en önemli faktör. Kontrol edilebilir faktörleri kontrol edebilirsiniz, ancak kontrol edilemeyen faktörler üzerinde kontrol sahibi olamazsınız. Dışsal faktörler için Anti-aging kullanıyorsanız, bir çekicilik gibi çalışacaktır.

Kırışıklık Kremi Kullananlar Yorumları

 • Evet, kırışıklık kremi işe yarıyor ama içsel sağlık önce gelir, böylece içeriden sağlıklıysanız, dış ürünler de size iyi gelir.

 • Ancak bu ürünlerin cildimizi kalıcı olarak değiştirdiğine dair bilimsel bir kanıt yoksa, kırışıklık kremi bizim için işe yaradığını nasıl bilebiliriz?
 • Yaşlanma Karşıtı Kremler Ne Kadar Etkili?

  Kırışıklık kremi kırışıklıkların azaltılmasında ve cildinizin dokusunu geliştirmede etkilidir. Çeşitli üreticilerin verdiği sözlere ek olarak, bu çeşitli çalışmalarla bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

  Yaşları 30 ile 70 arasında değişen 100 katılımcı üzerinde yapılan bir çalışma, kırışıklık kremi periorbital çizgiler üzerindeki etkinliği değerlendirildi. 4 haftalık düzenli kullanımdan sonra, katılımcıların cilt dokusunun önemli ölçüde iyileştiği bulunmuştur.

 • Evet, yaşlanma karşıtı kremler 30 yaşında çalışmaya başladı. Gerçekten kırışıklıklar ve yaşlanma belirtileriyle savaşmaya çalışır. Evet fiyat, kalite ile korelasyon faktörüdür. Marka önemli olsa da. Olay ve lakme gibi kırışıklık kremi diğer kremlere göre daha popülerdir. Kalite bakımından Olay Kırışıklık Kremi en çok tercih edilir.

Kırışıklık Kremi Kullananlar Yorumları

 • Tüm dünyada farklı sektörlerdeki modernizasyon ve sürekli artış nedeniyle, çevresel kirleticiler büyük ölçüde artmıştır. Karanlık noktalar, göz altı koyu halkalar, kırışıklıklar ve ince çizgiler gibi erken yaşlanma belirtileri için temel bir neden haline gelen birçok başka faktör vardır.

  Neyse ki, bugün yaşlanmanın olumsuz etkileriyle mücadele etmek için birçok yaşlanma karşıtı krem ​​mevcuttur. Kimyasal bazlı kremleri tercih etmeyiniz, çünkü bunlar size hızlı sonuç verebilir, ancak birçok yan etkisi vardır. Bunun aksine, Natura Beaute Gençlik Kremi, Perfect Youth Booster ve diğer pek çok doğal kırışıklık kremi ​​gibi yaşlanmayan bir parıltı için en iyi çare olarak bilinir. Bunların cilt kalitesini arttırdığı bilinmektedir ve sonuçta cildin dokusunda meydana gelen değişikliklerden dolayı kişinin sonuçlarının kişiden kişiye değişebileceğini unutmayınız.

Yaşlanma Karşıtı Öneriler

Yaşlandıkça aşağıdaki şeyler cildinizde gerçekleşir:

 1. Üretilen kolajen miktarı azalır ve kolajen tipi daha genç bir kolajen tipinden daha eski bir kolajen tipine dönüşür. Kollajen üretimi asla bitmez.
 2. Cildinizdeki Elastin, içermenin yanı sıra üretimde de azalır. Ama elastin üretimi asla durmaz.
 3. Cildinizin üst katmanlarındaki Melanin granülleri (cildinizdeki renk / pigment) cildinizde oluşur, onlara çillenme, güneş lekeleri veya kahverengi lekeler deriz.
 4. Deri yaşının hücreleri ve daha fazla ölü deri tabakası, cildin üst katmanlarına yığılır.
 5. Çevresel etkilenen güneş, kirlilik nedeniyle cilt kanseri riskleri artar.

Bu sorunları düzeltmek için neler yapabilirsiniz? Yaşlanma Karşıtı Öneriler

 1. Retin-A – kollajen üretimini arttırır, elastin kaybını yavaşlatır, metaloproteaz üretimini azaltır, melanin granüllerinin dispersiyonuna neden olur, topikal cilt kanserlerinin oranını azaltır, ölü deri tabakalarını eksfoliye eder ve sivilceyi de iyileştirir. Retin-A içeren ürünler ya da doğal ürünler tercih etmelisiniz.
 2. Hidrokinon – Güneş lekelerini beyazlatır ve melanin üretimini geciktirir. Hidrokinon içeren doğal ya da kimyasa ürünler tercih etmelisiniz.
 3. Güneş Koruması- Çinko Oksit içeren güneş koruyucu kremleri tercih etmelisiniz.
 4. Antioksidanlar (Cellex-C, Prevage veya Revale en uygun olanlardır) içeren doğal ya da kimyasal ürünleri cilt bakım rutininize eklemelisiniz.

Bu yaşlanma karşıtı öneriler de sizler için en doğru tavsiyelerdir. Kırışıklık kremi, yaşlanma karşıtı krem kullanımının yanı sıra bu ipuçlarını da uygulamalısınız.

Kırışıklık kremi önerileri yazımız ile sizlere denenmiş ve başarılı sonuç alınmış en iyi 10 yaşlanma karşıtı krem tanıttık. Kısaca bilgilendirmeler yaptık ve kırışıklık kremi işe yarar mı, kırışıklık kremi yaşlanmayı geciktirir mi, yaşlanma karşıtı kremler nasıl kullanılır gibi sorularınıza yanıtlar vermeye çalıştık. Yorumlarınızı bekliyoruz.