Lierac Çatlak Kremi Nedir?Nasıl Kullanılır?

lierac çatlak kremi

Lierac Çatlak Kremi

Lierac çatlak kremi, cildin yüzeyindeki çatlakların görünümünü doğal bir şekilde azaltmak için bir botanik bileşen konsantrasyonu ile formüle edilmiştir. Özellikle gebelik döneminde meme ucu çatlakları başta olmak üzere cildin yüzeylerinde oluşan tüm çatlakların tedavisi için Lierac çatlak kremi kullanılabilir.

Lierac çatlak kremi nedir, lierac çatlak kremi nasıl kullanılır, lierac çatlak kremi en ucuz nerden alınır, lierac çatlak kremi kullananlar yorumları nelerdir şeklindeki sorularınıza cevap olacak bir makale sunuyoruz.

Lierac Çatlak Kremi Nedir

Lierac çatlak kremi, ağırlık dalgalanmaları, hormonal değişiklikler veya gebelik sonrası gibi çeşitli nedenlerden dolayı cilt üzerinde oluşan izlerin yok olması için doğal bir çözelti olan % 80’lik bir sülfür, sarmaşık ve atkuyruğu özütü kullanır. Lierac çatlak kremi atkuyruğu, aslanpençesi ve sarmaşıktan oluşan botanik bileşenlerin bir sinerjisini içerir. Lierac çatlak kremi içinde yer alan atkuyruğu, bağ dokusunu güçlendiren ve kırışıklıkları azaltan doğal bir mineral olan bir bitkidir. Lierac vücut çözeltisi, Aslanpençesi olarak bilinen bir bitkidir. Aslanpençesi, doku sıkılaştırıcı ve yara iyileştirme yeteneklerinin yanı sıra antioksidan flavonoidleri ile Lierac çatlak kremi içinde yer alır. Lierac Phytolastil Solution, flavonoidlerine ek olarak anti-bakteriyel özellikleri için sarmaşık içerir.

İçinde ne var? Bilinen bileşenler aşağıda yer almaktadır.

Malzemeler:Su (Aqua), Theobroma Kakao (Kakao) Özü, Gliserin, Propilen Glikol Stearat, Petrolatum, Gliseril Stearat, Propilen Glikol, Cocos Nucifera (Hindistan Cevizi) Yağı, Setil Alkol, Mineral Yağı (Paraffinum Liquidum), Theobroma Cacao (Kakao) Tohum Tereyağı , Elaeis Guineensis (Palm) Yağı, Koku, Dimetikon, Butirospermum Parkii (Shea) Tereyağı, Prunus Amygdalus Dulcis (Tatlı Badem) Yağı, Tokoferol Asetat, Centella Asiatica Ekstresi, Hidrolize Kollajen, Hidrolize Elastin, Argania Spinosa Çekirdeği Yağı, asetilsililtriptofil Difenilglisin, Carthamus Tinctorius (Aspir) Çekirdeği Yağı, Hidroksietilselüloz, PEG 8 Stearat, Fenoksietanol, Benzoik Asit, Sorbik Asit, Behentrimonyum Metosülfat, Butilen Glikol, Karamel, Benzil Benzoat, Benzil Cinnamat, Benzil Salisilat, D Limonen, Heksil Sinamik Aldehit, Hidroksisitronellal,Butilfenil Metilpropional, Linalool

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır

 • Lierac çatlak kremi ciltte oluşan çatlakların oluşumunun önlenmesine yardımcı bakım sağlar.
 • Lierac çatlak kremi, hamileliğin 3-4. ayından itibaren kullanılabilir. Kullanım alanları ; Bacak, karın ve göğüs dışına çıkılmamalıdır.
 • Sabah, akşam düzenli olarak haricen kullanılmalıdır.
 • Düzenli kullanım sonucu çatlaklar çevresindeki cilt doğal rengine kavuşmaya eğilim göstermeye başlar. Dar ve ince çizgi görünümü alır.
 • Sonuç olarak doktor ya da eczacınıza danışmadan kullanmamanız gerekir. Her krem için geçerli olduğu gibi içeriğinde bulunan maddelere alerjiniz olabilir.

Lierac çatlak kremi üzerinde yürürlükteki yönetmelik gereği  ibaresi yer almaktadır. Bu ibare; kapağı ilk açılıp hava ile temas etmesinden sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir anlamını taşır. Lierac çatlak kremi ürünü detaylı olarak ele alırsak eğer.

Artıları: Lierac, uzun zamandır kaliteli ürünler üreten yarı iyi bilinen bir markadır. Bu projede bulunan tüm içerikler online olarak ve Lierac’ın ana web sitesinde bulunabilir. Bu ürün, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, Amazon ve Ebay gibi bir dizi farklı çevrimiçi kaynaktan da satın alınabilir. Türkiye’de hemen hemen tüm alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz. Yazımızın devamında lierac çatlak kremi en ucuz nerde bulabilirsiniz paylaşacağız. Yazımızı okumaya devam edin.

Eksileri: Ücretsiz Örnekler bu ürün için programın bir parçası değildir. Hiçbir sonuç görmemeniz halinde, satın almayı koruyan bir para iade garantisi değildir. Bu ürün tarafından sunulan sonuçları kanıtlayan, bilimsel ya da klinik olarak belirtilen hiçbir çalışma yapılmamıştır. Bu ürün diğer benzer ürünlere kıyasla nispeten pahalıdır. Son olarak, bu ürünle ilgili müşteri referansları ve incelemeler, bazı olumsuz geri bildirimler de dahil olmak üzere karıştırılmıştır.

Sonuç: Lierac çatlak kremi, cilt yüzeyindeki çatlakların görünümünü doğal bir şekilde azaltmak için botanik bileşenlerin bir konsantrasyonu ile formüle edilmiştir. Bunun için onları alkışlıyoruz. Bununla birlikte, Lierac tarafından sunulan ücretsiz örnek(tester) yoktur, memnun kalmamanız halinde para iade garantisi yoktur. Bu ürünün etkinliğini veya kullanım güvenliğini kanıtlayan hiçbir klinik çalışma yapılmamıştır. Bu nedenle, ve bazı müşterilerinin olumsuz değerlendirmeleri, şu anda kullanmak için Lierac Phytolastil Çözüm daha iyi seçimler olabilir. Şimdi biraz da Lierac çatlak kremi kullananlar yorumlarını ele alalım.

Lierac Çatlak Kremi Kullananlar

 • Ürünü kesinlikle tavsiye ederim çok faydasını gördüm
 • Ürün harika eşim için almıştım. Hamile olduğu için karnında çatlaklar oluşuyordu. Kremi kullandığımız andan beri gözle görülür değişikliği fark ediyorsunuz. Bence harika bir krem.
 • Bitkisel özlü bir krem olması sebebiyle gerçekten çatlaklar konusunda çok başarılı bir krem. Lierac çatlak kremi kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. Ama doktorunuza danışmak ve alerji testi yaptırmak kaydıyla.
 • Benim atkuyruğuna alerjim varmış, ne çektim bir ben bir Allah biliyor. Bende pek işe yaramadı çünkü doğru dürüst kullanamadım bile.
 • Ürün çatlakları gideriyor ama onun dışında lekelere falan iyi gelmiyor. Ben hiçbir faydasını görmedim.
 • Lierac çatlak kremi kullanan biri olarak kesinlikle öneriyorum. Özellikle hamilelik döneminde göğüs uçları için çok iyi bir çatlak giderici krem.

Lierac çatlak kremi kullananlar neler demişler okudunuz. Yorumları amazon.com dan aldık sallamadık 🙂

Lierac Çatlak kremi en ucuz nereden alırım diye soranlar var, hemen araştırdık ve sonuç ;

Lierac Çatlak Kremi En Ucuz

Lierac çatlak kremi nedir, lierac çatlak kremi nasıl kullanılır, lierac çatlak kremi en ucuz nerden alınır, lierac çatlak kremi kullananlar yorumları nelerdir şeklindeki sorularınıza cevap olacak bir makale yayınladık. Umarız faydasını görürsünüz.

Lierac Leke Kremi

LİERAC LUMİLOGİE DAY&NİGHT DARK SPOT CORRECTİON DOUBLE

Manolya ve beyaz misk birleşiminden elde edilen çiçeksi ve hoş bir kokuya sahip olan serum 2 ay boyunca her gün uygulandığı taktirde en koyu cilt lekelerini bile en aza indirerek yok edebilir. Gündüz ve gece olmak iki çeşidi olan serumun kullanımı da oldukça kolaydır.