5 Ağustos 2017 Cumartesi

En Komik Karı-Koca Fıkraları - Kocan Öldü

En Komik Karı-Koca Fıkraları - Kocan Öldü

eğlence, En Komik Karı-Koca Fıkraları - Kocan Öldü, karı, koca, komik fıkralar, şakacı doktor, 
           Kadının biri alışveriş için şehre inmiş ilk girdiği dükkanda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise.Üçüncü dükkanda her şey 5 dolara inmiş gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.
           Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu iletmesini bir an önce orada olacağını söyleyerek telefonu kapatmış.Ama birden hayatındaki en verimli alışverişini yapmakta olduğunu fark etmiş ve hastaneye gitmeden bir iki mağazaya daha girmiş.Birkaç saat sonra sabah alışverişini bir kahveyle tamamlamış ki birden kocasını hatırlamış.Suçluluk duygusu ile hastaneye koşmuş.
           Koridorda doktora rastlamış ve eşinin durumunu sormuş ;
           Kadın doktor elindeki paketlere bakıp "Buraya gelmek yerine alışverişe devam ettin değil mi? demiş bağırarak."Sanırım kendinle gurur duyuyor olmalısın.Adam burda yoğun bakımda sen orada mağaza mağaza alışverişte.Ama bu senin son alışverişin olacak.Artık ömrünün sonuna kadar hasta bakıcı olarak yaşayacaksın, hemde başından bir dakika bile ayrılmadan.Kadın son derece üzgün başını önüne eğmiş...Kadın doktor onun bu haline uzun uzun baktıktan sonra kıkırdamaya başlamış, ve ;
           "Şaka yapıyorum şaka.Takıldım sana ..Kocan öldü..Vallahi öldü..Hadi aç bakayım şu poşetleri de neler aldın görelim....

eğlence, En Komik Karı-Koca Fıkraları - Kocan Öldü, karı, koca, komik fıkralar, şakacı doktor,

Paylaş

Benzer Yayınlar

En Komik Karı-Koca Fıkraları - Kocan Öldü
4/ 5
Oleh

Abone Olun!

Yazımı Beğendiniz mi? Abone Olun Yayınları Kaçırmayın.

Fikriniz Önemli, Bizimle Paylaşın