9 Ocak 2018 Salı

Bol Dakika, Bol İnternet ve Bol Mesajlaşma İhtiyacınızı Karşılayacak Bimcell ile Tanışın


Başlık tam bir reklam başlığı gibi dursa da sizler için en ekonomik ve en çok ihtiyaç karşılayan iletişim ağını sizlere önermek istedik.Faydalı olacağını umuyorum ve işe yarar bilgiler olduğuna inanıyorum.
Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinden bir tanesi İletişim. Özellikle de yapılan son araştırmalar dikkate alınırsa Türkiye Avrupa ülkelerinin ortalamasının iki katı daha fazla telefon görüşmesi yapıyor.İnternet kullanımınında mobil cihazlar üzerinden artması ile gb ihtiyacı da bir hayli fazlalaşıyor.Hiçbir operatörü kötülemiyorum, kullananlar memnun olduktan sonra bizim için bu yazının bir önemi yok ancak operatörü ile problemler yaşayanlar, ya da ihtiyacını daha üst rakamlar ile karşılayanlar bu yazıyı okuyabilir yararlanabilir.

Bimcell Nedir?


Bimcell BİMAŞ ' nin Avea ortaklığı ve altyapısı ile müşterilerine sunduğu iletişim ağının ismidir.

Bimcell Nasıl Çalışır ?


BİMAŞ anlayışında belirttiği gibi işletim giderlerini en düşük şekilde gerçekleştiren, üreticilerin yüksek karlarını en aza indirgemek ve hak edilen kazancın sağlanarak fiyatlara yansıtılmasını amaçlayan bir firmadır.Ürün kalitesine önem veren ve özel ürettirdiği ürünleri 3 aşamalı kontrolden(Sağlık Bakanlığı, Kendi Gıda Mühendisleri, TUBİTAK) geçirerek müşterilerine sunmayı kendine ödev edinmiş, üretici ve tüketici ile hak edilenin kazanılması ya da ödenmesi ilişkisini kuran bir firmadır. BİMAŞ ürünleri ile ilgili mağazalarda yapılan tat testleri ve ya müşteri şikayet formları aracılığı ile sürekli geri bildirim almayı ilke edinmiştir.Nitekim bu ilkeleri ile 1995 yılında kurulan şirket 23 yılda Türkiye'de en yüksek ciro payına sahip gıda perakendecisi olmuştur.Fas ve Mısır gibi ülkelerde de aynı vizyon ile faaliyet göstermektedir.
Neden bunları anlattım, çünkü böyle bir firmanın ürünü olması zaten başlı başına güven verir diye düşünüyorum.Neyse geçelim mevzuya Nasıl Çalışır? BİMAŞ AVEA ile imzaladığı protokol üzerinden altyapı hizmetlerini karşılarken oluşturulan kampanyalar tamamen BİMAŞ nin tasarrufunda bulunmaktadır.Başka bir operatörden geçişlerde numara taşıma işlemi sadece kimlik fotokopisiyle yapılmaktadır.Yeni abonelik ücreti ise şu an 36,00 tldir, bu da genel vergilerden oluşmaktadır.Kampanya abonelikleri mesaj yoluyla yapılır.Bimcell Müşteri hizmetlerine 444 4 551 dan ulaşılabilir.

Bimcell in Avantajları Nelerdir ?


Bimcell de kesinlikle taahhüt yoktur.Beğenmezseniz operatörünüzü tekrar değiştirebilirsiniz.
Hiçbir kampanyaya abone olmazsanız 6 saniyesi 1 kuruşa konuşursunuz yani dakikası 10 kuruştur.Aç kapalarda ise 6 saniye katları üzerinden ücretlendirilir. Örneğin 12 saniye sürdü 2 kuruş ödersiniz.
Mesajlaşma ücreti mesaj başı 10 kuruştur.Paketlerde bulunan konuşmalar her yöne olup, bimcelliler ile sınırsız konuşabilirsiniz.
Tek seferde 25 Tl ve üzeri yüklemelerde yurtiçi her yöne 500 mesaj ve 1 Gb internet hediye kazanırsınız.
İnternet paketi ya da konuşma paketi yaparsanız eğer; Dakikalar saniye saniye düşer; yani 30 saniye konuştuğunuzda 1 dk değil 30 sn bakiyeden düşer.İnternet te aynı Kilobyte cinsinden düşer.Bu da ne demektir 500 dk yaptıysanız 1000 dakikaya yakın konuşursunuz.
Her yaş grubuna hitap eden paketleri ile dakika ise dakika, internet ise internet, mesajlaşma ise mesajlaşma ya da hepsi bir arada en uygun fiyatlarla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Güncel Bimcell Kampanya ve Bimcell Abonelikleri Nelerdir ?


Bimcell Konuşma Paketleri

Paket SüresiPaket İçeriğiPaket Fiyatı (Vergiler dahil)Nasıl Alırım?
Aylık
250 DK
500 DK
12 TL
14 TL
250DK yazıp 4551'e gönderin
500DK yazıp 4551'e gönderin
*120#'yi tuşlayıp Ses Paketleri'ni seçin


Bimcell Mesaj Paketleri

Paket SüresiPaket İçerikleriPaket Fiyatı (Vergiler dahil)Nasıl Alırım?
Aylık
1000 SMS
5 TL
1000SMS yazıp 4551'e gönderin
*120#'yi tuşlayıp SMS Paketleri'ni seçinBimcell İnternet Paketleri

Paket SüresiPaket İçerikleriPaket Fiyatı (Vergiler dahil)Nasıl Alırım?
Aylık
250 MB
1 GB
2 GB
5 TL
9 TL
16 TL
250MB yazıp 4551'e gönderin
1GB yazıp 4551'e gönderin
2GB yazıp 4551'e gönderin
*120#'yi tuşlayıp İnternet Paketleri'ni seçin


Bimcell Karma Paketler


Kesinlikle reklam değildir, tamamen öneridir.Karar her zaman size ait bizden yazması.Fiyatlandırma ve ücretler, kampanyalar 09.01.2018 tarihi itibariyle geçerlidir.Güncelliğini yitirmişse yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yayını kaldırabiliriz.

Paylaş

Benzer Yayınlar

Bol Dakika, Bol İnternet ve Bol Mesajlaşma İhtiyacınızı Karşılayacak Bimcell ile Tanışın
4/ 5
Oleh

Abone Olun!

Yazımı Beğendiniz mi? Abone Olun Yayınları Kaçırmayın.

Fikriniz Önemli, Bizimle Paylaşın