7 En Popüler Saç Renkleri 2020 – Saç Modası

En Popüler Saç Renkleri 2020

2020 yılı ilk 2 ayı nasıl geçti anlaşılmadı bile ki kış aylarını artık geride bırakıyoruz. Mart ayı ile birlikte artık vücudumuzu forma sokmaya hazırlanırken, yaklaşan yaz ayları için bazı küçük değişiklikler planlamaya başladık. Saçlar, cildimizden sonra vücudumuzun en gösterişli parçası sayılabilir. Sizler de bu gösterişli parçanız ile alakalı değişiklikler planlıyorsanız bu makalemiz tam size göre… Sizler için 2020 yılının en popüler saç renkleri listesini araştırdık ve sunuyoruz. İşte 2020 yılı 7 popüler renk seçeneği sizlerle..

2020 Yılı Popüler Saç Renkleri

Trend saç renkleri listemizi hazırlarken birçok ünlü isimden esinlendiğimizi belirtmek istiyorum. Sizde kendi tarzınıza uygun saç rengini bularak yaz gelmeden aydınlık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saç renkleri kataloğu na göz atmaya Gümüş sarısı saç rengi ile başlayalım..

1. Gümüş Sarısı

Dalgalı ve dağınık saç modeline sahipseniz gümüş sarısı tam size göre olabilir. Dağınık saç tiplerinin hepsi bu saç tonu ile uyumlu ve gösterişlidir. Düz saç modeline sahip kişiler de bu rengi düşünebilir ancak aramızda kalsın düz saç modelleri ile çok uyumlu değil. 2020 yılı popüler saç renkleri listemizde 1. sırada gümüş sarısının olma nedenlerinden en önemlisi dünyaca ünlü birçok starın bu rengi tercih etmesidir. Gümüş sarısı saçınızı parlak tutmak için mor şampuan kullanmanız yeterlidir.

Sarıdan ve sarının tonlarından sıkıldım diyorsanız işte listemizde yer alan ikinci popüler saç rengi..

2. Lila Saç Rengi

Lila saç rengi hem düz saç stilleriyle hem de dalgalı saç stiline sahip kişilerin tercih edebileceği seçenektir. Buzlar kraliçesi gibi görünenler 2020 yılında artmış olabilir ama bu renk gerçekten tatlı ve farklı bir görünüme kavuşmanızıa yardımcı oluyor. Özellikle marjinal ünlülerin tercih ettiği lila renk de 2020 yılı popüler saç renkleri listemizde ikinci sırada yer buluyor.

Sarıdan sıkıldım, marjinal tarz da bana göre değil mi diyorsunuz, peki listemizin devamına bakalım..

3. Karamel Saç Rengi

Çikolata kahverengi saçınıza karamel tonları ile birleştirin ve görünümünüze şıklık katın. En popüler saç renkleri listemizde 3. sırada yer alan karamel saç rengi birçok saç stiliyle de uyumlu olması ile dikkat çekiyor. Saç spreyi kullanarak karamel tonları daha belirgin hale getirebilirsiniz.

Listemizde yer alan 3 popüler saç rengi arasında size uygun olanı yok ise makalemizi okumaya devam etmelisiniz.

4. Pembe Saç Rengi

Saçlarınızın uçlarına pembe renk atarak 2020 yılı trend saç renklerinden birine sahip olabilirsiniz. Düz ve küt saçlarda şahane bir görünüme neden olan bu renk ile saçınızın tamamını boyamanıza gerek olmaması da cazip gelebilir. Pembe saç renginin 2020 yılı trend renkler listemizde yer almasının nedeni dünyaca ünlü top model Demi Lovato‘nun resimdeki stilidir. Sizin için de güzel bir seçenek olabilir.

Bu da mı gol değil diyoruz ve listemizde yer alan 5. popüler saç rengine göz atıyoruz.

5. Çikolata Kahve Saç Rengi

Kahverengi 2020 yılı trend saç renkleri arasında en popüler renk. Ancak kahverengi üzerine çikolata tonları görsel olarak bir sanat ortaya çıkarabilir. Dikkat çekici bir renk olan çikolata kahve saç rengi birçok ünlü tarafından uygulandı ve beğeni topladı bile..

Çikolata kahve saç renginin düz ve dalgalı saç stilleriyle uyum sağlayabildiğini de not düşerek listemizin 6. sırasına geçelim.

6. Canlı Kırmızı Saç Rengi

2020’de tam anlamıyla her yerde canlı kırmızı saçlar göreceksiniz. Sıcak bir renk tonuna sahip olması birçok kişinin size hayran olmasına neden olabilir. Özellikle beyaz tenlilerin ve kısa düz saç stiline sahip bayanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alabileceğini düşünüyoruz. Küçük bir öneri rengin canlılığını korumak için sülfat içermeyen şampuanlar tercih etmeniz gerekebilir..

Trend saç renkleri listesinde son sıraya geldik. Buyrun bakalım.

7. Dip Boyalı Saç Rengi

Saçın diplerinin uçlardan koyu renk alması ve bunun gümüş gri ya da canlı sarı renk ile birleşmesi mükemmel bir görüntü ortaya çıkarıyor. Dip boyası gelmiş gibi görünüyor şeklinde eleştirilse de bunun böyle olmadığını düşünen bayanların sayısı azımsanmayacak kadar çok olduğundan popüler saç renkleri listemizde 7. sırada yer alıyor.

Listemizin sonuna geldik. 2020 yılının en popüler saç renkleri birçok fenomen tarafından onaylanmış ve kullanılmaktadır. Sizler de değişiklik düşünüyorsanız bu renklerden birini tercih edebilir ya da kendi favori renginizi oluşturabilirsiniz.

2020 saç renkleri bayan listemizi sizlere sunduk. Bir sonraki yazımız ile sizlere 2020 saç modelleri kadın ve renkleri ile alakalı bilgiler sunmayı planlıyoruz. 2020 saç modelleri, saç kesim modelleri, bayanların en çok aradığı kelimeler arasında yer alıyorsa bizim de mutlaka bunlara cevaplarımız olacak, olmalıdır.. Esen kalın..

Sizin İçin Seçilenler