Esmerlere Yakışan Saç Renkleri En Popüler 23 Renk Sizlerle..

Esmer ten sahibi kişiler renk çeşidi bulmakta zorlansa da esmer tenin cilt kusurlarını gizleme kabiliyeti sayesinde kendilerini şanslı hissedebilirler. Esmerlere yakışan saç renkleri listemiz ile 23 popüler renk seçeneğini bir araya getirerek ihtiyacınız olan ışıltıyı size kazandırıyor ve renk seçme konusundaki sıkıntınızı çözüyoruz.

Esmer tene giden saç renkleri arasında en popüler olanı kahverengi tonlarıdır. Baldan kakaoya, kestaneye kadar, esmerlere yakışan saç rengi seçenekleri çok tercih edilmekte ve bunun karşılığını fazlasıyla vermektedir! En iyi esmer saç rengi tonlarından 23 tanesi yazımızın devamında sizlerle..

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri En Popüler 23 Renk

Altın Kahverengi Saç Rengi

Altın kahverengi saç rengi açık bir tondur; şeftali veya altın tenli, açık kahverengi, açık yeşil veya ela gözlü insanlara çok yakışır. Esmerlere yakışan saç renkleri arasında en popüler olan altın kahverengi saç rengidir. Güzel bir renk kombinasyonu için altın kahverengi saç rengine koyu sarı renkte koyu tonlar eklenmesi daha da güzel bir görünüm sağlar.

Bal Kahverengi Saç Rengi

Bal kahverengi saç rengi, açık sarımsı kahverengi tonu, açık kahverengi saç rengi ve koyu sarı saç rengi arasındaki mükemmel dengedir. Jennifer Lopez gibi derin ve altın bir tene sahipseniz eğer bu renk tam size göredir. Esmerlere yakışan saç renkleri listesinde bal kahverengi saç rengi 2. sırada yer alıyor.

Açık Karamel Saç Rengi

Açık karamel kahverengi saç rengi açık sarımsı kahverengidir. Altın, esmer tenli ve kahverengi gözlü insanlar için idealdir. Eğer cildiniz beyaz veya pembe ise bu renk önerilmez; cildinizle çatışacaktır! Bu renk aynı zamanda koyu çikolata rengi ve kahverengi üzerine balyaj veya ombré tonları için mükemmel bir tercih olabilir. Esmerlere yakışan saç renkleri listesinde 3. sırada açık karamel saç rengi yer alıyor. Haydi devam edelim, listemiz daha kabarık..

Kakao Saç Rengi

Açık kakao saç rengi, orta açık tenli ve mavi veya yeşil gözlü kişilere yakışan cool ve inci gibi kahverengi bir tondur. Güzelce dengelenmiş bir renk tonudur ne çok koyu ne de çok açık. Açık kakao saç rengi kremsi balyaj vurguları eklendiğinde daha da canlı bir görünüm kazanıyor! Doğal renginiz açık veya orta koyu kahve ise mükemmel bir seçimdir.

Altın Bronz Saç Rengi

Açık altın bronz saç rengi lüks ve zengindir. Esmer cilt üzerinde güzel görünen, altın ve kırmızı tonların açık, ince bir karışımıdır. Eğer cildinizde çiller varsa veya açık tenliyseniz bu renkten sakının, çok turuncu gözükecektir!

Kumlu Kahverengi Saç Rengi

Kumlu kahverengi saç rengi hafif, koyu ve nötr bej bir renktir. Hafif, esmer tenli ve açık mavi veya yeşil gözlü insanlar için güzel bir tercih olabilir. Kumlu kahverengi saç rengi, bej rengi parlak sarı renklerle harika görünür. Esmerler yakışan saç renklerinden biri de kumlu kahverengi saç rengidir.

Bitter Çikolata Saç Rengi

Görünüşü lezzetli olduğu gibi, koyu çikolata rengi, zengin, derin, serin kahverengi bir tondur. Zeytin tenli ve kahverengi gözlere sahip kişiler için iyi bir seçim olan bitter çikolata saç rengi esmerlere yakışan saç renkleri listemizde yer alıyor. Oyuncu Eva Longoria’nın da tercih ettiği bu renk güzelliğine güzellik katıyor.

Açık Kül Kahverengi Saç Rengi

Açık kül kahverengi saç rengi, özellikle ten renginiz açıksa ve gözleriniz açık mavi ya da kahverengi ise, cool ve sofistikedir. Saç renginde kırmızı veya altın görmek istemiyorsanız istediğiniz renk budur. Zarif bir sonuç için aralara birkaç güzel sarı ekleyin. Doğal renginiz açık veya orta koyu kahve ise, bu rengi seçebilirsiniz.

Güneş Işıltı Kahverengi Saç Rengi

Güneş ışıltılı kahverengi saçlı rengi tercih ettiğinide insanlar tatile çıkıp çıkmadığınızı sorabilir çünkü kumsalda bir hafta sonra güneş saçınızı aydınlatmış gibi görünüyor! Güneş ışıltılı kahverengi saçlı rengi güneşin doğal olarak işi yapacağı bölgelerde vurgulanır ve sonuç çok gerçekçidir. Güneş ışıltılı kahverengi saçların herhangi bir tonuna yerleştirilebilir, teninize uyması için açık veya koyu olabilir. Sofia Vergara’nın tercih ettiği güneş ışıltılı kahverengi saç rengi bu renk tonunun güzel ve hoş bir örneğidir. Esmerlere yakışan saç renkleri listemizde şu ana kadar aradığınızı bulamadıysanız üzülmeyin daha listemize devam ediyoruz.

Koyu Kahverengi Bakır Saç Rengi

Koyu kahverengi bakır saç rengi zengin, açık esmer bir tondur. Cildiniz açık , orta, pembe, şeftali veya nötr ise, bu rengi güvenle kullanabilirsiniz. Kahverengi, mavi ve yeşil gözlerin canlanmasını sağlar ve doğal ılık veya nötr kahverengi saçlı insanlar için mükemmeldir.

Tarçın Kahverengi Saç Rengi

Tarçın kahverengi saç rengi, zengin görünümlü bir kahverengi renktir. Şeftali, pembe ve orta ve koyu altın tenleri içeren çok çeşitli cilt tonlarında güzel bir görünüm sağlar. Yeşil, kahverengi ve ela gözler bu saç rengi tonuyla ortaya çıkar ve canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Esmerlere yakışan saç renkleri içerisinde popüler olan renklerden biridir.

Koyu Kahverengi Kumral Saç Rengi

Koyu kahverengi kumral saç rengi, sade bir sıcaklığın ipucu tonuyla zengin ve derindir. Bu renk, orta derecede koyu, nötr tenli ve koyu kahverengi veya yeşil gözlü insanlara çok yakışır. Ayrıca zeytin tenli insanlar için paha biçilemezdir. Doğal koyu kahverengi saçlara sahipseniz mükemmel bir seçimdir.

Açık Kahverengi Bakır Saç Rengi

Kahverengi saç, güzel, açık kahverengi bir bakır saç rengi elde etmek için altın kırmızı renkle karıştırılır. Bu renk tonu açık, esmer ten tonları ve yeşil gözlü insanlar için çarpıcı güzellikte bir renktir. Solmalarını veya canlılıklarını yitirmelerini önlemek için bu gibi ılık saç renkleri bakımlı tutulmalıdır. Boyalı saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir şampuan ve saç kremi kullanmanız gerekebilir.

Sütlü Çikolata Rengi

Sütlü çikolata saç rengi güzel bir orta kahverengi tonudur. Hafif ve orta derecede açık ve esmer tenlerde güzeldir. Yeşil ya da kahverengi gözleri ortaya çıkarır. Bu renk, kumlu kahverengi veya kumlu sarışın vurgularla zenginleştirildiğinde “lezzetli” görünür.

Kırmızı Kahverengi Saç Rengi

Kırmızı kahverengi saç rengi, sonbahar yapraklarının tonunu andıran zengin, tatlı bir tondur. Pembe, şeftali tenli ve kahverengi veya yeşil gözlü insanlar için çok güzel bir renktir. Birkaç altın sarısı vurgu ile kırmızı kahverengi saç rengine derinlik ve boyut eklenebilir.

Cappuccino Kahverengi Saç Rengi

Cappuccino kahverengi saç rengi, esmereler yakışan saç renkleri arasında popüler olanlardan bir tanesidir. Orta koyu renkte kahve sütle veya kremayla karıştırıldığında ortaya çıkan altın rengidir. Cappuccino kahverengisi, çok çeşitli ten tonları için uygundur ve açık kahverengi veya yeşil gözlü kişilerde harika görünür.

Kestane Saç Rengi

Kestane rengi saç rengi zengin, derin, kırmızımsı kahverengidir. Çok sarı ten tonları hariç çoğu ten için uygundur ve kahverengi veya yeşil gözlü insanlar için hoş bir saç rengi seçimidir. Esmerlere giden saç renkleri arasında kendine yer bulan kestane saç rengi yaygın kullanılan bir renktir.

Karamel Kahverengi Saç Rengi

Karamel saç rengi açık altın rengindedir. Koyu kahverengi saç rengi ile vurgulanan bir ton olarak kullanıldığında, boyutsal, karamel kahverengi saç renginin lezzetli bir girdapını oluşturur. Aktris Eva Mendes bu saç rengiyle tanınıyor. Doğal koyu veya orta kahverengi saçlı insanlar için idealdir.

Koyu Kül Kahverengi Saç Rengi

Koyu kül kahverengi saç rengi, kırmızı veya altın izi bırakmadan serin, derin bir tondur. Çoğu cilt tonuna yakışır ve kahverengi veya mavi gözlü insanlar için çok çarpıcıdır. Koyu kül kahvesi gibi derin bir ton, sağlıklı ve parlak olduğunda en iyisidir. Parlak bir sonuç için bu rengi bir işlem yağıyla şekillendirmeyi deneyin.

Çikolata Kiraz Kahverengi Saç Rengi

Çikolata kiraz rengi kahverengi saç rengi, koyu kırmızı renkte olan tatlı bir koyu kahverengidir. Dramatik ve egzotik bir renktir. Orta, esmer veya nötr bir cildiniz varsa ve koyu kahverengi, yeşil veya mavi gözleriniz enfes bir görünüm sağlar.

Kola Saç Rengi

En sevdiğiniz içeceğin renk tonu gibi, kola saç rengi koyu kırmızı ve altın rengiyle de zengin bir karışımdır. Teniniz açık, orta veya zeytin ise ve gözleriniz açık kahverengi, yeşil veya mavi ise bu tonu seçebilirsiniz. Bu tonu elde etmek için doğal koyu kahverengi saç renginize biraz sıcaklık eklemek yeterli olacaktır. Esmerlere yakışan saç renkleri listemizde kola saç rengi de kendine yer buluyor.

Erik Kahverengi Saç Rengi

Erik kahverengi saç rengi, koyu mor tonlarında koyu, dramatik bir renk tonudur. Esmer veya orta tenli ve koyu kahverengi veya mavi gözlü insanlar için çok çarpıcı bir seçimdir. Erik rengi kahverengi saç rengiyle ilgilenen birçok kişi, esmer rengi saçlarında, genel olarak erik rengi kahverengi yerine birkaç derin erik dengesi balayajı veya ombré vurgularını tercih eder.

Maun Kahverengi Saç Rengi

Maun kahverengi saç rengi koyu kırmızımsı kahverengi bir tondur. Nötr, bej tenli ve açık kahverengi gözleri ile oyuncu Emmy Rossum bu rengi tercih ediyor. Benzer bir cilt tonunuz varsa, doğal koyu esmerinizi maun kahverengi saç rengiyle ısıtmayı düşünebilirsiniz.

Esmerlere yakışan saç renkleri listemizin sonuna geldik. Esmerlere giden saç renkleri umarım faydalı olur. Esen kalın.