Kendall Jenner Kimdir? Büyüleyici Güzellik | Güncel

Son olarak Cannes 2018 kırmızı halısında giydiği muhteşem transparan kıyafet ile Kendall Jenner yine gündeme oturdu. Kendall Jenner kimdir sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Haydi başlayalım.

Kendall Jenner kimdir

Kendall Jenner bir moda modeli, Instagram yıldızı ve “Kardashian’larla Devam Etmek” adlı hit reality şovunda yer alan ünlü kardeşlerden biri.

Kendall Jenner Kimdir

Kendall Jenner 1995 doğumlu, ünlü Jenner / Kardashian klanındaki kardeşlerden biridir. Kardashian’lı Keep Up With Family’nin popüler reality televizyon şovunda ilk başarısını ve yıldızlığını aldı . Oradan Jenner bir modellik kariyeri başlattı. Sonsuza kadar 21 için bir reklam kampanyasında göründükten sonra, genç kadın büyük uluslararası tasarımcılar ve dergiler için yüksek moda pistlerine itildi. Kısa bir süre içinde moda endüstrisinde en çok talep gören ve en yüksek ücretli modellerden biri olarak bir yer edinmiştir. Jenner, kardeşleri gibi, 125 milyondan fazla takipçiye sahip sosyal medyada da bir güç merkezi ve bunun sonucunda da üst düzey bir e-ticaret etkileyicisi olarak tanınıyor. Ayrıca kendi giyim, aksesuar ve makyaj markalarını sergilemeye de başlamıştır.

Aile ve Erken Kariyer

Kendall Nicole Jenner, 3 Kasım 1995’te Los Angeles, Kaliforniya’da Kris de dünyaya geldi. Babası Bruce Jenner bir olimpiyat şampiyonudur. Babası 2015 yılında transseksüel olduğunu açıkladı ve o zamandan beri Caitlyn Jenner olarak biliniyor . Onun orta ismi, 1994’te öldürülen annesinin arkadaşı Nicole Brown Simpson’ın onuruna verilmiştir . O, küçük kız kardeşi Kylie ve annesinin ilk evliliğinden dört kardeşi ile Los Angeles’ın zengin bir banliyösünde büyüdü. Robert Kardashian : Kourtney , Kim , Khloé ve Rob. Onun genişletilmiş ailesi de iki üvey kardeşi, Burt ve Cassandra, babasının ilk evliliğinden ve ikinci evliliğinden iki kardeşi olan Brandon ve Brody’den oluşmaktadır. Kız kardeşi Kim, müzik süperstarı Kanye West ile evlidir.

Modellik ve Moda Girişimleri

14 yaşındayken, Wilhelmina Modelleri ajansına imzaladı ve kariyerine başladı. Ardından popüler giyim zinciri Forever Forever 21 için moda çekimleri yapmaya başladı. Teen Vogue’da bir fotoğraf çektikten sonra diğer birçok reklam kampanyasından daha fazla iş geldi. Avustralya başta olmak üzere önemli markalar için podyuma çıktı. O zamandan bu yana Jenner yüksek moda podyum gösterileri ve Marc Jacobs, Chanel , Givenchy, Dolce & Gabbana ve diğerleri gibi  kampanyalarda yer aldı. 2014 yılı sonunda, genç model yeni “It” kız olarak adlandırıldı. Jenner’ın sıcak çizgisi yükselmeye devam etti, moda markalarının en seçkin markaları için daha elit podyum gösterileri yaptı ve Harper’s Bazaar , GQ ve Vogue gibi dergilerde fotoğraf albümleri yayınladı.. Ayrıca 2015 ve 2016 yıllarında Favorite Model için Teen Choice ödüllerini aldı ve Forbes’ın en yüksek ücretli model listesini yaptı.

Modelliğin dışında Kendall Jenner, marka adını ojelere, mücevheratına ve kız kardeşi Kylie’e, popüler perakendeci Topshop’taki bir kıyafet koleksiyonuna ve Steve Madden’ın Madden Girl’ındaki ayakkabı ve el çantaları ile genişletmeye başladı. 2016 yılında Estée Lauder’in yeni yüzü olarak, bir makyaj markasını tanıttı. Küçük ekranda, Jenner , 2012’de Hawaii’deki beş-O’da ve müzik videolarında da performanslar sergilemeye karar verdi. Aynı zamanda 2016 MTV Film Ödülleri gibi ödül şovlarında da düzenli olarak yer alıyor. Sosyal medyadaki bir güç merkezidir ve kız kardeşlerini Instagram üzerinde en çok takip edilen kişilerden biri olarak kabul etmektedir.

Sarmadı mı Editör Önerisi: Bikini Modelleri 2018 Top 10 

İlişkiler

Kızkardeşlerinden farklı olarak, Kendall Jenner, rapçi ASAP Rocky ve basketbol yıldızları Blake Griffin ve Ben Simmons ile bağlantılı olmasına rağmen, aşk hayatı hakkında büyük ölçüde sessiz kalır.

Gizemli eşcinsel olduğunu söyleyen Jenner, Vanity Fair’e şunları söyledi: “Bedenimde biseksüel ya da gey kemik olduğunu sanmıyorum ama bilmiyorum! Kim bilir? ne olursa olsun ona karşı değilim. Ama daha önce hiç ilişkide bulunmadım. ”

Kendall Jenner kimdir sorusunu cevaplamaya çalıştık. Aslında bu makale ile vurgulamak istediğimiz nokta, Çalışmadan emek vermeden başarılı olunamayacağıdır. Gerçekten Avrupa ve Amerikalı fenomenlerin çoğu bir misyon sahibi ya da bir sosyal eğilimli oluyorlar. Bu da onların fenomenliğini anlamlı kılıyor. Aşağıdaki video ile keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle..

Kendall Jenner En Güzel Anlar Videosu