Leke Kremi Önerileri – Cilt Lekelerine Kesin Çözüm!!

Leke Kremi Önerileri

Cilt lekeleri en can sıkıcı cilt problemlerinden biridir. Sivilce izi, güneş yanığı vb. gibi nedenlerle oluşan cilt lekeleri basit ve zor tedavi edilebilir olarak ikiye ayrılabilir. Cilt lekeleri tedavisi için bazen kremler yeterli olsa da büyük ve koyu cilt lekeleri için doktorunuzun önerdiği kremi uzun süre uygulamak gereklidir. Cilt lekelerine kesin çözüm olabilecek leke kremi önerilerimizi, uygun fiyatlı ve kaliteli leke kremi önerileri yazımızın devamında bulabileceksiniz. Aslında bu tarz bir makale daha önce yayınlamıştık fakat o makalemizde belirttiğimiz markalar ve kremler biraz pahalı bulundu, bizde uygun fiyatlı leke kremi önerileri makalemizi hazırladık. Yinede bir göz atmak isterseniz ; Leke Krem Önerileri En İyiler Listesi bağlantısına tıklayın.

Cilt lekelerini yok etmek için doğal yöntemler de uygulayabilirsiniz. Dilerseniz cilt lekelerini geçiren maske tariflerine de bir göz atabilirsiniz. Cilt lekelerinizi doğal yöntemler ile geçiremezseniz krem ile lekeyi yok etmek mümkündür. Peki en iyi leke giderici krem hangisi, en çok kullanılan ve lekeleri yok eden etkili kremler ve isimleri nelerdir sorularına bu makale ile cevap vermeye çalışacağız. Leke giderici krem seçiminde doktorunuza danışmayı unutmayın.

Cilt Lekeleri İçin Krem

Cilt lekelerini geçirmek için en iyi ve etkili krem arayışında olanlar sıklıkla en iyi leke giderici krem hangisihangi krem lekeleri yok eder sorusunu soruyorlar ve araştırmalarda bulunuyorlar. Cilt lekeleri genelde doğuştan, yaşlanma, sivilce, güneşin etkileri, hamilelik ve hormonal sebeplerden dolayı oluşur ve her türlü rahatsız edicidir. Her ne sebepten olursa olsun cilt lekelerini yok etmek için  bu leke kremi önerilerini kullanabilirsiniz. İşte leke giderici krem markaları ve isimler;

Leke Kremi Expigment

Doktorların sıklıkla tavsiye ettiği kremlerden biri expigment kremdir.  Expigment leke kremi cildi soyarak çalışır. Cilt lekeleri, güneş yanıkları, çil, kahverengi lekelerin yok edilmesinde çok etkili bir krem olarak göze çarpmaktadır. Ciltte leke olan bölgeye sürüldüğünde belli bir süre sonra lekelerinin soyularak yok olmasını sağlayan bu krem hücre yenileyici özelliğine sahiptir. Bu neden ile etkisini kısa sürede göstermektedir. Özellikle yüzünde çil bulunanlar bu kremi kullanırlar ve genelde yorumları olumludur. Ciddi yan etkileri bulunan expigment krem mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Expigment leke kremi hakkında ayrıntılı bilgi için Expigment Krem nedir, expigment kullananlar makalemize göz atabilirsiniz. Fiyatı : 8 – 10 tl arasında değişmektedir.

Tretin Leke Kremi

Tretin krem cilt lekelerini yok etmek için kullanılır ve çok etkili bir leke soyucu kremdir. Sivilce lekeleri için kalitesini ispatlamış olan tretin krem cilt lekelerini yok etmek için de başarılı bulunmaktadır. Ciddi yan etkileri bulunan krem doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Tretin kremi sürdükten sonra 1 saat kadar güneş altına çıkmamanız gerekir. Mutlaka bu noktaya dikkat etmeniz gerekir. Cildi soyarak peeling etkisi yaratan tretin krem etkisini düzenli kullanılması halinde gösteren bir kremdir. Fiyatı : 15 – 18 tl arasında değişmektedir.

Madecassol Leke Kremi

Madecassol leke kremi yara, yanık ve sivilce üzerinde etkisini ispatlamış bir kremdir. Madecassol krem ayrıca lekeleri yok etme etkisi bulunan bir kremdir. Cildi canlandırır, hücreleri yeniler özelliği bulunan madecassol krem düzenli olarak kullanıldığında cilt yüzeyinde bulunan lekeleri yok etme özelliğine sahiptir. Her türlü cilt tipine uygun olan bu madecassol krem sivilce lekeleri ve güneş lekelerini yok etmek için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Yüzdeki lekeleri geçiren krem olan Madecassol Krem ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Madecassol krem nedir, Madecassol krem kullananlar yazımıza göz atabilirsiniz. Fiyatı : 19 – 22 tl arasında değişmektedir

Dermycin Leke Kremi

DERMYCIN Leke Kremi formülündeki cilde olan faydaları ispatlanmış su teresi, papatya ekstratı, üzüm çekirdeği ve kayısı çekirdeği yağı katkıları ile; cildinizde güneşin zararlı etkileriyle oluşan izler, yaşlanma lekeleri gibi kalıtsal olmayan izlerin oluşumunu önler. Cildinizin nem dengesini korur, renk tonunu düzenler. Cilt lekelerini yok etmek ve cilt lekeleri oluşumunu engelleme konusunda çok başarılıdır. Cilt lekelerinin oluşmaması için adeta koruyucu bariyer görevi üstelenen dermycin leke kremi öneriler listemizde de yerini almıştır. Fiyatı : 70 – 80 tl arasında değişmektedir

Elocon Leke Kremi

Cilt lekelerini yok etmek için kullanılan elecon leke kremi cilt sorunlarında da pek çok doktor tarafından kullanılmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında elecon krem her türlü cilt kızarıklık, sivilce, iltihaba iyi gelir ve bunun yanında cilt lekelerini yok etmek konusunda başarılı olur. Kortizonlu krem sınıfında yer alan elecon leke kremi uzun süre kullanılması önerilmemektedir. Elocon krem yüz ve vücudun her alanı için kullanılabilir. Fiyatı : 8 – 10 tl arasında değişmektedir

Lekomed Leke Kremi

Lekomed krem; cildi soymayan, dermatolojik olarak onaylanmış, paraben ve civa içermeyen özellikleri ile en iyi leke kremi olarak bilinir.

Güneş lekesi, sivilce lekeleri, hamilelik lekeleri, koltuk altı kararması,genital bölge kararması, diz ve dirseklerde oluşan kararmalar, solaryum ve lazer epilasyon sonrası oluşan lekeler, ağda veya jilet kullanımı sonrası ciltte oluşan kararmalar, yaz aylarında ortaya çıkan çiller için tedavi amaçlı lekomed leke kremi kullanılır. Lekomed leke kremi cilt lekelerini yok eder ve önler. Lekomed leke kremi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Lekomed krem nedir, nasıl kullanılır makalemizi okuyabilirsiniz. Fiyatı : 45 – 50 tl arasında değişmektedir

Soskin Leke Kremi

İki doğal kuvvetli aktif madde olan Arbutine ve Beyaz Dut içeren Soskin leke kremi; aktif maddeler ile melanin üreten hücrelerin çekirdeğine doğrudan müdahale ederek mevcut lekeleri en aza indirger ve yeni leke oluşumunu da önler. UVA ve UVB koruması içermesi sayesinde melanin üretimine yol açan güneş ışınlarından cildi korur, bu şekilde foto uyarılma sonucu oluşan hiperpigmentasyonu engeller. Böylece kremin etkinliği daha da artar ve Soskin leke kremi cildi tahriş etmeden aydınlatır, nemlendirir, kahverengi lekelerin oluşumunu engeller. Her cilt tipine uygun Soskin leke kremi doktorlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Fiyatı : 150 – 180 tl arasında değişmektedir.

Arap Kızı Leke Kremi

Cilt lekelerini yok etmek için sıklıkla bayanlar tarafından kullanılan Arap kızı leke kremi daha çok cilt renk tonunu açma özelliği ile bilinir. Arap kızı leke kremi düzenli kullanılırsa cilt rengini açar ve cildi pürüzsüzleştirir. Sivilce lekeleri ve güneş lekelerini düzenli kullanıldığında yok eder. Arap kızı kreminin piyasada birçok sahtesi bulunmaktadır. Bu nedenle çok satan arap kızı kremi alırken orjinal olup olmadığına dikkat edilmelidir. Fiyatı : 20 – 30 tl arasında değişmektedir.

Cilt Lekelerine Kesin Çözüm

Cilt lekelerine kesin çözüm arayan arkadaşlar için güzel bir leke kremi listesi hazırlamış olduk. Cilt lekelerini yok etmek için bu kremleri kesinlikle doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösterin. Listede bulunan kremler lekeleri giderici etkisi yanında cilt rengini belli bir ton kadar açar ve bu da daha ışıltlı görünüm sağlar.

Sizlere en iyi leke giderici kremler hakkında bilgi vermeye çalıştım.  En iyi leke kremi önerileri listemize sizde kullandığınız ve memnun kaldığınız kremleri yorum bölümünden ekleyerek bizlerle paylaşabilirsiniz.

Leke kremi önerileri, en iyi leke giderici kremler, lekeleri yok etmek için krem, leke kremi