İşte Sizi Mantar Hastalığından Kurtaracak Doğal Kür Tarifleri – Videobox


Mantar hastalığı, gözle görülemeyecek kadar küçük organizmalar ile oluşabilen bir deri enfeksiyonudur. Mantar hastalığının en çok bilinen türleri ayak mantarı ve tırnak mantarıdır ancak bu deri enfeksiyonu cildin tüm bölgelerinde görülebilmektedir. Mantar hastalığına neden olan organizmalar daha çok nemli, hava almayan ortamlarda yaşarlar. Mantarların geliştiği alanlar oldukça geniş olmakla beraber çevremizde hatta dokunduğumuz her yerde bulunabilmektedirler. En çok bulundukları ortamlar, soyunma odaları, yüzme havuzları, sıcak ve nemli olabilen ortamlardır. Aynı zamanda daha önceden mantar hastalığına yakalanmış bir kişinin eşyasını kullandığımızda bu hastalığa yakalanmamız kaçınılmaz olabilir. Mantar Hastalığı ile ilgili yazımızın devamını okumak için tıklayınız.

Mantar hastalığı tedavi edilmediği takdirde çok rahatsız edici olabilir. Hem sosyal hayatınızı, uyku düzeninizi etkiler hem de kötü görüntüye sahip olmanıza neden olur. Bu yazımızda sizler için mantar hastalığı tedavisi için bitkisel kürlerin tariflerini paylaşacağız. Bitkisel kür tarifleri ile meşhur İbrahim Saraçoğlu, Feridun Kunak mantar hastalığı tedavisi için neler söylemiş, videolardan izleyelim..

İbrahim Saraçoğlu Mantar Tedavisi Kürü

Bitkisel kür tarifleri ile bilinen prof. İbrahim Saraçoğlu katıldığı Tv programında aynı safa bitkisi ile mantar tedavisinin mümkün olduğundan bahsediyor. Peki bu mantar tedavisi için etkili aynısefa kürü nasıl hazırlanıyor.. Videoya göz atın..

Feridun Kunak Mantar Tedavisi Kürü

Dr. Ferudun Kuntak Seda Sayan’ın konuğu oldu. Kuntak, herkesin kolaylıkla evinde yapabileceği ayak mantarlarına, kaşıntılarına iyi gelen bitkisel bir yağ karışımı tarifi verdi.

Videolar alıntıdır ve her birinin üst kısmında sayfalara giden bağlantı bulunmaktadır. Mantar hastalığı tedavisi için kremler nelerdir tıklayın öğrenin.

Aynısefa kremi kullanarak mantar tedavi edilebilir mi?